Przeglądy Placów Zabaw

Przeglądy placu zabaw

Plac zabaw to miejsce intensywnie eksploatowane przez najmłodszych i ich opiekunów. Z tego względu miejsca te podlegają regularnym kontrolom. Mogą nam Państwo zlecić wszelkie usługi związane z montażem i przeglądem placów zabaw. Kontrole placów zabaw wykonujemy w województwie zachodniopomorskim, pomorskim, lubuskim i wielkopolskim.

Pracownicy naszej firmy posiadają wymagane certyfikaty Urzędu Dozoru Technicznego oraz Centrum Kontroli Placów Zabaw. Są odpowiednio przeszkoleni zarówno pod kątem prawidłowego montażu, jak i w kwestiach przeprowadzania inspekcji, konserwacji i napraw placów zabaw. Mogą również dokonać profesjonalnej oceny zgodności urządzeń zabawowych z obowiązującymi przepisami.

Coroczną kontrolę główną na jednym placu zabaw wykonujemy w cenie 300 zł brutto, jeśli chcieliby Państwo zlecić nam przeprowadzenie kontroli większej ilości placów, oferujemy możliwość negocjacji ceny. Po wykonaniu kontroli rocznej otrzymają Państwo protokół przeglądu, a jeśli stwierdzimy nieprawidłowości, uzyskają Państwo również szczegółową dokumentację zdjęciową oraz zalecenia odnośnie do dalszego postępowania w celu wyeliminowania usterek.

Rodzaje kontroli na placach zabaw

Kontrola na placu zabaw może być wykonywana w trzech wymiarach. Podstawowe przeglądy placu zabaw powinny być wykonywane codziennie, aby na bieżąco reagować na usterki, akty wandalizmu i monitorować wpływ warunków pogodowych na bezpieczeństwo użytkowników. Niezbędna jest także kontrola obsługi urządzeń, która powinna być wykonywana co najmniej raz na 3 miesiące lub zgodnie z wytycznymi producenta.

Najbardziej szczegółowa jest coroczna kontrola główna, w której trakcie gruntownemu przeglądowi poddaje się ogólny poziom bezpieczeństwa, stan nawierzchni i fundamentów, ocenia się stopień zużycia wyposażenia, ślady korozji na metalowych placach zabaw i inne uszkodzenia. Podczas takiej kontroli może być wskazane nawet odkopanie fundamentów, aby stwierdzić, jaki jest ich faktyczny stan.

 

Coroczna kontrola główna w cenie 300,00 zł. brutto *

* w przypadku większej ilości placów cena do negocjacji.

 
Wykonujemy usługi na terenie:

zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie *

* powyżej 50 km od Szczecina doliczamy koszty dojazdu (do uzgodnienia)

 

Firma nasza posiada odpowiednie doświadczenie i przeszkolony personel w zakresie kontroli placów zabaw.
 
 
Certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego:
Certyfikat UDT-1
 
 Certfikat UDT-2
 
 Certyfikat CKPZ:
Certyfikat CKPZ
 
 
 
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl