Zadzwoń

91 818 30 24

Napisz do nas

biuro@placezabaw.net.pl

Godziny otwarcia

Pn-Pt 8:00-16:00

Karuzela TWIST

Bezpieczne place zabaw

Karuzele

Karuzele na plac zabaw

Karuzele na placu zabaw zazwyczaj cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci. Dzieje się tak dlatego, że dzieci od najmłodszych lat kochają rytmiczny i powtarzalny ruch. Przebywanie w ruchu i choćby niewielki pęd powietrza daje dzieciom wiele radości, ale również stymuluje ich zmysł równowagi i wywołuje korzystne odczucia związane z grawitacją. Na karuzeli zmienia się kierunek siły ruchu i ciężkości, dzięki czemu organizm może nabyć nowe, potrzebne umiejętności. Kręcenie na bezpiecznym urządzeniu rozwija układ przedsionkowy, który bierze udział w dostosowywaniu pozycji głowy i całego ciała do zmiany pozycji.

Jakie karuzele sprzedajemy?

Prowadzimy sprzedaż wszystkich dostępnych na rynku rodzajów karuzeli dla dzieci, w skład naszego asortymentu wchodzą:

  • metalowe, otwarte i zamknięte karuzele tarczowe z siedziskami i ryflowaną podłogą
  • karuzele tarczowe z siedziskiem w centralnym punkcie urządzenia
  • karuzele tarczowe przeznaczone do zabawy na stojąco – trójramienne i czteroramienne typu pająk
  • karuzele krzyżowe bez podłogi z 4. siedziskami z oparciem
  • karuzele twist – zabawa odbywa się na stojąco, dziecko stoi na obrotowej platformie i trzyma się pionowego uchwytu, usytuowanego na jej środku.

Na karuzeli podobnie jak w przypadku bujaków na sprężynie główną atrakcją jest możliwość wprawienia urządzenia oraz samego siebie w ruch. Dzięki różnorodnym projektom możliwa jest zabawa na siedząco i na stojąco. Karuzele są praktycznie niezniszczalne — wykonane z rur i profili stalowych, zabezpieczone podkładem cynkowym i malowane proszkowo pozostaną sprawne i estetyczne przez wiele lat. Siedziska wykonane są z aluminium pokrytego gumą, dzięki czemu są wygodne i trwałe. Karuzele betonujemy w podłożu, aby mieć pewność, że oddajemy do użytku całkowicie stabilną konstrukcję.