Zadzwoń

91 818 30 24

Napisz do nas

biuro@placezabaw.net.pl

Godziny otwarcia

Pn-Pt 8:00-16:00

Karuzela TWIST

Bezpieczne place zabaw

Karuzele na plac zabaw – Szczecin, zachodniopomorskie

Dostarczamy niezawodne i atestowane karuzele na plac zabaw – Szczecin. Akcesoria te są przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Dbałość o ich jakość, trwałość i przestrzeganie najwyższych standardów bezpieczeństwa to dla nas priorytet.

Karuzele na plac zabaw

Karuzele na placu zabaw zazwyczaj cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci. Dzieje się tak dlatego, że dzieci od najmłodszych lat kochają rytmiczny i powtarzalny ruch. Przebywanie w ruchu i choćby niewielki pęd powietrza daje dzieciom wiele radości, ale również stymuluje ich zmysł równowagi i wywołuje korzystne odczucia związane z grawitacją. Na karuzeli zmienia się kierunek siły ruchu i ciężkości, dzięki czemu organizm może nabyć nowe, potrzebne umiejętności. Kręcenie na bezpiecznym urządzeniu rozwija układ przedsionkowy, który bierze udział w dostosowywaniu pozycji głowy i całego ciała do zmiany pozycji.

Jakie karuzele sprzedajemy?

Prowadzimy sprzedaż wszystkich dostępnych na rynku rodzajów karuzeli dla dzieci, w skład naszego asortymentu wchodzą:

  • metalowe, otwarte i zamknięte karuzele tarczowe z siedziskami i ryflowaną podłogą
  • karuzele tarczowe z siedziskiem w centralnym punkcie urządzenia
  • karuzele tarczowe przeznaczone do zabawy na stojąco – trójramienne i czteroramienne typu pająk
  • karuzele krzyżowe bez podłogi z 4. siedziskami z oparciem
  • karuzele twist – zabawa odbywa się na stojąco, dziecko stoi na obrotowej platformie i trzyma się pionowego uchwytu, usytuowanego na jej środku.

Na karuzeli podobnie jak w przypadku bujaków na sprężynie główną atrakcją jest możliwość wprawienia urządzenia oraz samego siebie w ruch. Dzięki różnorodnym projektom możliwa jest zabawa na siedząco i na stojąco. Karuzele są praktycznie niezniszczalne — wykonane z rur i profili stalowych, zabezpieczone podkładem cynkowym i malowane proszkowo pozostaną sprawne i estetyczne przez wiele lat. Siedziska wykonane są z aluminium pokrytego gumą, dzięki czemu są wygodne i trwałe. Karuzele betonujemy w podłożu, aby mieć pewność, że oddajemy do użytku całkowicie stabilną konstrukcję.

Montaż karuzeli na placu zabaw

Oferujemy różnorodne rodzaje karuzel, które zaspokoją różne preferencje i potrzeby dzieci w każdym wieku. Dostarczamy urządzenia jednoosobowe, które umożliwiają dziecku cieszenie się pełną swobodą i kontrolą nad swoją zabawą. Nasze karuzele są stabilne, wyposażone w uchwyty do trzymania oraz odpowiednie systemy zabezpieczające, aby zapewnić bezpieczną i radosną zabawę.

Zapewniamy również kompleksowy montaż karuzeli na placu zabaw. Wśród dostępnych modeli znajdą Państwo także akcesoria wieloosobowe. Jesteśmy świadomi różnorodności potrzeb dzieci, dlatego oferujemy karuzele dostosowane do różnych umiejętności. Mamy urządzenia, które można obsługiwać ręcznie, jak również te, które są bardziej dostępne dla dzieci o mniejszej sile fizycznej. Nasze karuzele zapewniają zabawę dla wszystkich maluchów.

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą piaskownic. Zapewniamy kompleksowe przeglądy urządzeń na placach zabaw w Szczecinie i okolicy. Dzięki temu mogą być Państwo spokojni o bezpieczeństwo swoich dzieci. Korzystamy z certyfikowanych akcesoriów i narzędzi. Gwarantujemy terminowość i dokładność.