Zadzwoń

91 818 30 24

Napisz do nas

biuro@placezabaw.net.pl

Godziny otwarcia

Pn-Pt 8:00-16:00

Zestaw Metalowy PRO-ST-204

Bezpieczne place zabaw

Metalowe place zabaw – Szczecin, zachodniopomorskie

Zestawy tej serii są dostępne w następujących wersjach wykonania:

castle 1
Castle
city 1
City
forest 1
Forest
standard 1
Standard

Metalowe place zabaw – Szczecin sprawdzą się na mniejszych i większych przestrzeniach. Chociaż metal na pierwszy rzut oka może wydawać się zbyt surowym materiałem i nieodpowiednim do stosowania w miejscach przeznaczonych do dziecięcych zabaw, to tylko złudzenie.

Obecna technologia produkcji i montażu powoduje, że z metalu powstają idealne urządzenia to zabawy na zewnątrz, materiał ten ma bowiem wiele zalet.

W naszym asortymencie mamy Zestawy Metalowe PRO-ST. Do ich zalet należy:

 • wykonanie z elementów ze stali nierdzewnej
 • niewielkie rozmiary
 • stabilność i bezpieczeństwo w użytkowaniu
 • zabezpieczenie schodów i podestów wodoodporną sklejką, która ułatwia poruszanie się
 • odporność na warunki atmosferyczne, dzięki ocynkowaniu i malowaniu proszkowemu
 • wiele modeli i kolorów do wyboru
 • wyposażenie w dodatki atrakcyjne dla dzieci w różnym wieku.

Wszystkie metalowe place zabaw są projektowane z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Konstrukcje są zgodne z obowiązującymi normami i przepisami bezpieczeństwa. Wykorzystujemy wytrzymałe materiały, które są odporne na uszkodzenia i mają zaokrąglone krawędzie oraz zabezpieczenia chroniące przed przewracaniem się. Nasze metalowe place zabaw w Szczecinie zapewniają wiele różnorodnych aktywności, które angażują dzieci w zabawę i rozwijają ich umiejętności. Znajdą Państwo na nich różnego rodzaju zjeżdżalnie, huśtawki, drabinki, wieże, tunele, siatki wspinaczkowe i wiele innych atrakcji. W ofercie znajdują się między innymi metalowe place zabaw serii:

 • castle,
 • city,
 • forest,
 • standard.

Oferujemy różne rozmiary, konfiguracje i kombinacje elementów, które mogą być dopasowane do dostępnej przestrzeni i preferencji estetycznych. Nasze metalowe konstrukcje są łatwe w konserwacji i wymagają niewielkiego nakładu pracy, aby utrzymać je w dobrym stanie przez wiele lat. Oferujemy również naprawy i przeglądy okresowe wszystkich zakupionych u nas akcesoriów.

Materiały, jakie wykorzystujemy do wyrobu placów zabaw z metalu

Place zabaw, które oferujemy przypominają konstrukcją Zestawy PRO, ale różnią się materiałami, z których są wykonane. W kolekcji jednostanowiskowych placów zabaw z metalu mamy kilkanaście modeli wykonanych ze stalowych słupów nośnych zabezpieczonych podkładem cynkowym. Każdy model jest wyposażony w podesty pokryte antypoślizgową sklejką. Do produkcji placów zabaw poza blachą nierdzewną wykorzystujemy nierdzewne rurki stalowe, płyty HDPE i HPL, tworzywo PVC. Wszystkie elementy są całkowicie bezpieczne dla użytkowników oraz odporne na działanie warunków atmosferycznych, zatem mogą stanowić wyposażenie placów zabaw przez cały rok bez obaw o ich stan techniczny i wizualny.