Zadzwoń

91 818 30 24

Napisz do nas

biuro@placezabaw.net.pl

Godziny otwarcia

Pn-Pt 8:00-16:00

Jak działają bujaki sprężynowce?

Bezpieczne place zabaw

7

Bujaki sprężynowce to uwielbiane przez dzieci zabawki, którą można spotkać na większości dobrze wyposażonych placów zabaw. Jak dokładnie działają oraz dlaczego cieszą się tak dużą popularnością? Zapraszamy do lektury.

Jak zbudowane są bujaki sprężynowce?

Zgodnie z nazwą takie zabawki wyposażone są w specjalną, solidną sprężynę, dzięki której możliwe jest bujanie się we wszystkich kierunkach. Taka sprężyna jest mocno przytwierdzana do podłoża, a wszystko po to, aby zagwarantować pełne bezpieczeństwo zabawy. Bujaki na sprężynie charakteryzują się też innymi elementami. Posiadają przede wszystkim wygodne siedzisko (dla jednej, a nawet dla czterech osób), a także uchwyty pozwalające na poruszanie się. Dla wygody dzieci mają też umieszczone na optymalnej wysokości podpórki na stopy.

Ważny jest też wygląd takich bujaków, który powinien zachęcać najmłodszych do zabawy. Stąd często nawiązują one do zwierząt, choć w naszej ofercie dostępne są też modele przypominające motocykle oraz samochodziki. Istotną rolę odgrywają dodatkowo kolory, które powinny być radosne i przyciągać uwagę.

Dlaczego bujaki sprężynowce są bezpieczne?

Zabawki umieszczane na placach zabaw po prostu muszą być bezpieczne. Nie inaczej jest w przypadku bujaków sprężynowców, które powinny mieć solidną konstrukcję gwarantującą komfort zabawy. Muszą być wykonane także z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych, w tym promieniowania UV oraz wody. W tym celu często stosuje się stal cynkowaną, która nie niszczeje tak, jak wiele innych materiałów. Nie bez znaczenia jest też prawidłowy montaż, aby podczas zabawy nie doszło do niebezpiecznej sytuacji.

Jak widać bujaki sprężynowce to naprawdę wyjątkowe zabawki, które po prostu muszą znaleźć się na placu zabaw. Mamy je również w naszej ofercie w ponad 20 ciekawych i przyciągających uwagę wzorach, które zachwycają jakością wykonania oraz kolorystyką. Posiadamy też inne zabawki, w tym huśtawki, karuzele i pojazdy. Zachęcamy do sprawdzenia asortymentu produktowego.

handshake

Sprzedaż i montaż urządzeń​

Firma Mar Szczecin oferuje place zabawach dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat oraz urządzenia ruchowe dla osób dorosłych.

protected

Place zabaw spełniające wymogi prawne

Nasze urządzenie posiadają odpowiednie atesty, dzięki czemu są bezpieczne zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych osób.

car repair

Pobudzające wyobraźnie konstrukcje

Atrakcyjne wizualnie i wytrzymałe urządzenia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

MAR Szczecin – Bezpieczne Place Zabaw

Copyright © Producent placów zabaw

Projekt i realizacja: Polska Agencja Interaktywna