Blog

Dlaczego warto mieć karuzelę na placu zabaw?
Dlaczego warto mieć karuzelę na placu zabaw?

Korzystanie z placu zabaw jest szansą dla dziecka nie tylko na zapewnienie mu solidnej porcji ruchu, zabawy, ale też zdobycia nowych umiejętności, poprawy koordynacji ruchów. Wbrew pozorom, zestawy zabaw i przyrządów na placach zabaw nie są przypadkowe. Każdy z akcesoriów ma swój cel, zadanie do spełnienia. Dlaczego warto zadbać o karuzelę na placu zabaw?

czytaj całość »
Jak działają bujaki sprężynowce?
Jak działają bujaki sprężynowce?

Bujaki sprężynowce to uwielbiane przez dzieci zabawki, którą można spotkać na większości dobrze wyposażonych placów zabaw. Jak dokładnie działają oraz dlaczego cieszą się tak dużą popularnością? Zapraszamy do lektury.

czytaj całość »
Jak długo trwa montaż placu zabaw?
Jak długo trwa montaż placu zabaw?

Miejsca przeznaczone do zabaw dzieci muszą gwarantować pełne bezpieczeństwo i być wyposażone wyłącznie w elementy, które spełniają surowe wymagania określone w kilku dotyczących ich normach. Montaż placu zabaw dla dzieci oznacza także konieczność przygotowania odpowiedniego projektu, zawierającego nie tylko szczegóły co do rodzaju nawierzchni, rozmieszczenia konkretnych urządzeń, ale także ogrodzenia czy zachowania odpowiednich odległości wynikających z Prawa budowlanego. Przekonajmy się, co wiąże się z wykonaniem placu zabaw.

czytaj całość »
Gdzie i jak urządzić piaskownicę?
Gdzie i jak urządzić piaskownicę?

Piaskownica jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc na placu zabaw przez dzieci. Potwierdza to niechęć jej opuszczania przez maluchy. Mogą się bawić w niej cały dzień i w zasadzie nie nudzi im się robienie babek, przesiewanie piasku, kopanie dołka łopatką.

czytaj całość »
Jaką wybrać nawierzchnię na plac zabaw?
Jaką wybrać nawierzchnię na plac zabaw?

To, co dzieci uwielbiają najbardziej to dobra zabawa. A taką gwarantują place zabawa. Pozwalają one maluchom spożytkować energię, powygłupiać się oraz dobrze spędzić czas z rówieśnikami. Przy tym ważne jest zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Dlatego wszelkie elementy wyposażenia należy zakupywać u sprawdzonych sprzedawców jak MAR SZCZECIN Bezpieczne Place Zabaw, którzy dostarczają sprawne i w pełni bezpieczne dla dzieci rozwiązania do tworzenia placów zabaw. 

czytaj całość »
Jak urządzić bezpieczny plac zabaw?
Jak urządzić bezpieczny plac zabaw?

Jednym z ulubionych miejsc do spędzania czasu przez najmłodszych w ciepłe dni jest plac zabaw. To miejsce pełne jest wielu ciekawych urządzeń i nawierzchni, które pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię, a także uczyć się współpracy i dzielenia się z innymi. Dla rodziców, którzy wysyłają swoje pociechy na plac zabaw, kluczowym kryterium jest to, aby to miejsce było bezpieczne. Każdy wie, że nieuniknione jest, że dziecięce zabawy czasem kończą się otarciami czy zadrapaniami, jednak  aby podczas zabaw nie stało się nic poważniejszego, ważna jest bezpieczna nawierzchnia, odpowiednie certyfikaty urządzeń czy właściwa kontrola tego miejsca. Jak urządzić plac zabaw, by był bezpieczny?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl